• WIELKI SUKCES!!!!

12 grudnia 2019 r. podczas Gali Wolontariatu ogłoszono, że Drużyna „Gramy dla Artura” z SP 21 w Chorzowie składająca się z rodziców oraz uczniów kl.5d, a także nauczycieli i trenera zdobyła II MIEJSCEw Regionalnym Konkursie „Barwy Wolontariatu 2019 w woj.śląskim” w kategorii grupowej. Ogromny i zasłużony sukces. Wśród wielu małych, jak i tych spektakularnych akcji na rzecz chorego ucznia – Artura Rutkowskiego na uwagę zasługują: Charytatywny Koncert w ChCK, Biesiada Śląska w SCK, maraton fitness, aukcje, licytacje, mecze, kiermasze, festyny… Wspaniali ludzie pomogli w uzbieraniu 600 000 zł na leczenie chłopca.

Jesteśmy dumni, że tworzymy taką społeczność szkolną. Warto dodać, że jest to trzecie wyróżnienie. W 2018 r. opiekunka SKW „Niebieskie Serca” - p.Marzena Piotrowska otrzymała I miejsce, a w 2017 r. wolontariuszka naszej szkoły - Martyna Muskała zajęła III miejsce w kategorii indywidualnej.

Zapraszamy o obejrzenia galerii zdjęć: